Kurumsal


Şirketimiz YONTAŞ adıyla 1974 yılında İzmir’de kurulmuştur. Faaliyetine Kemeraltı’nda başladığımız şirketimiz, 1 Nisan 2000 tarihinde siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla Gaziemir havaalanı yolu üzerinde ki mağazasına taşınmıştır. 2014 yılı Nisan ayında şirketimiz ünvan değişikliği yaparak Ekmekçiler Grup bünyesinde EKMEKÇİLER OTEL EKİPMANLARI ismini almıştır.

EKMEKÇİLER OTEL EKİPMANLARI olarak firmamız ; otel, motel, restoran, kafeterya, okul, yemek üretim tesisleri, hastane, pastane, tatil köyü, sosyal tesisler, resmi ve askeri kurumların projelendirilmesi, mutfak bölümü , masaüstü ve servis ekipmanları ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 2500 m2 lik bir alanda kurulu mağazamız 15.000’in üzerinde yerli ve ithal ürün çeşidi ile İzmir / Gaziemir ilçesinde siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

Mağazamızda ; ana mutfak ekipmanları, pişirme ekipmanları, bar ve pastane ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, depolama, istif ve temizlik ekipmanları, servis üniteleri, soğuk üniteler, taşıma ekipmanları, yardımcı mutfak ekipmanları, masaüstü servis ekipmanları ve züccaciye çeşitlerini görme imkanınız vardır.

Grup Şirketlerimiz :

Maksan Mutfak Sanayi Yontaş Proje ve Mühendislik Proexpert